Ayteks Giyim 1992 yılında Bursa’da küçük bir atölyede üretime başlayıp, 2003 yılından beri Filinta markası ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzmanlaşmış kadromuz ile şık ve yaratıcı tasarımlar sunarak, dünya çapında her gün hızla değişen moda trendlerini yakından takip ederek, yıllardır artan tecrübelerimizi ürünlerimize aktarmaktayız. Ürünlerimizi dünya standartlarında en kaliteli kumaşlar ve malzeme ile zenginleştirerek en uygun fiyat politikasıyla kalitemizden ödün vermeden, zarafeti kaliteye dönüştürerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
“Kusursuz Kalıp, Kusursuz Kesim” ilkesi ile üreterek insan vücuduyla bütünleşen şık ve modern çizgilere ulaşmaktayız. Bu ilke ile ürünümüzdeki kaliteyi insan vücudunun kusursuzluğuna aktararak gerçek şıklığı yakalamaktayız.

AYTEKS, tecrübesi ve kalitesi ile emin adımlarla büyüyerek her geçen gün hedeflerini yükseltmektedir. Bu doğrultuda en büyük sermayemiz, müşteri memnuniyeti ve güven olmuştur.

Ayteks Tekstil ailesi olarak siz değerli müşterilerimize şükran ve saygılarımızı sunar ticaret hayatınızda başarılar dileriz.

Saygılarımla

A.Ayhan Akıllı (0532 326 45 87)