Ürünlerinizi nasıl sipariş verebilirim?
Siparişleriniz için öncelikle 0532 326 45 87 iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçmenizi istirham ederiz. Stok ve model teyidini telefonda yaptıktan sonra dilerseniz telefon üzerinden, dilerseniz sitemiz üzerinden modellerimizden sipariş verebilirsiniz.
Siparişim için Ödeme yapmak istiyorum. Hangi şekilde ödeyebilirim?
Siparişiniz onaylandıktan sonra tarafınıza ileteceğiniz Banka hesap numaralarına EFT / Havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.
Siparişlerim kaç günde elime ulaşır?
Siparişinizin hacmine, özel isteklerinize ve iş yüküne bağlı olarak teslimat süresi değişmektedir. Mevcut siparişiniz için en güncel bilgiyi almak için iletişim numaramızı (0532 326 4587) arayabilirsiniz.
Özel etiketleme / paketleme / özel imalat yapabiliyor musunuz?
Evet. Sipariş miktarına bağlı olmakla birlikte tüm üretim süreçlerinde siparişinize özel düzenleme yapabilmekteyiz. Buna özel etiket basımı, özel ambalajlama, farklı kumaş / desen seçimleri ve özel ebatlama da dahildir.
Ürünleriniz sadece sitenizde yer aldığı kadar mı?
Kesinlikle daha fazla. Web sitemiz bilgi verme amaçlı kurulmuş olup ürün çeşitliliğimizle ilgili tüm bilgileri 0532 326 45 87 iletişim numaramızdan öğrenebilirsiniz.
En az kaç adet sipariş verebilirim?
İmalatçı firma olarak satışlarımız yalnızca toptandır. Detaylı bilgi almak için 0532 326 45 87 iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.
Adres ve İletişim bilgileriniz nedir?
Telefonumuz: 0532 326 45 87 (Yetkili: Ayhan AKILLI)
Adresimiz: Koğukçınar Mah. Nilüfer Sokak No: 21-A Osmangazi / BURSA

Ayteks Giyim Sanayi Tekstil ve Ticaret Ltd. Şti. olarak 1992 yılında başladığımız ticaretimizde bugün yüzlerce bayimiz ve binlerce müşterimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz ve firmamızla ilgili detaylı bilgi almak için 0532 326 45 87 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir, yandaki sıkça sorulan sorulara göz atabilirsiniz